نکات و اصول استفاده از کولر گازی

۴٫۲ (۸۴٫۲۹%) ۷۰ votes

چگونه هزینه های کولر گازی را کاهش دهیم؟

شما صرف نظر از تهویه هوای محیط خانه یا محل کارتان و مصرف انرژی و یا اینکه چه نوع دستگاه تهویه مطبوعی دارید، احتمالاً به نکات و اصول مرتبط با تهویه هوا برای صرفه جویی در هزینه های کولر گازی علاقه مندید. راه های مختلفی برای صرفه جویی در برق وجود دارد. خواه شما یک نوع دستگاه قدیمی تهویه مطبوع یا خواه یکی از سیستم های جدیدتر کولرگازی را داشته باشید.

در تابستان های گرم، یافتن تعادلی میان قبوض بالای برق و همچنین حفظ آرامش و آسایش در خانه یا دفتر کار بسیار دشوار است. با توجه به نکات و اصول زیر مرتبط با تهویه مطبوع برای صرفه جویی در هزینه ها، دیگر نیازی نیست که بین قبوض پایین برق و فضای خنک داخلی هماهنگی ایجاد کنید.

این اصول نه تنها می توانند به قبوض برق و مسائل مالی شما و خانواده تان کمک کنند، بلکه می توانند تأثیری که شما بر محیط زیست دارید را به حداقل برسانند. با گرانتر شدن هرچه بیشتر مسائل مرتبط با زندگی روزانه، پس انداز پول می تواند همه چیز را تغییر دهد.

نکات اتوماسیون جهت صرفه جویی در هزینه های کولر گازی

یک ترموستات قابل برنامه ریزی نصب کنید تا بتوانید با توجه به زمانی که در خانه هستید درجه حرارت را تغییر دهید. وقتی که در خانه هستید دما را روی ۷۸ تنظیم کنید. اگر برای بیش از چند ساعت خارج از منزل هستید، منطقی است که دستگاه را روی ۸۵ درجه تنظیم کنید.

نکات مکان جهت صرفه جویی در هزینه های کولر گازی

مطمئن شوید که خازن تهویه هوا در یک نقطه سایه دار واقع شده است و برای از بین بردن هوای گرم از خانه شما دارای اتاقک است. آن را با بوته و یا هر چیز دیگر پُر نکنید.

درخت ها و بوته های سایه دار را در اطراف خانه تان برای کاهش گرمای خورشید، مخصوصاً در قسمت های غربی و جنوبی بکارید. این کار می تواند هزینه های خنک کننده ی شما را تا ۳۰ درصد کاهش دهد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
نکات و اصول استفاده از کولر گازی
Author Rating
51star1star1star1star1star

مقالات مشابه